Cpanel Hosting

cPanel barındırma, kullanıcı dostu arayüzü ve kapsamlı özellikleri nedeniyle web sitesi sahipleri arasında popülerdir. Ayrıca web sitelerinin güvenliğini sağlamak için şifre koruması ve SSL sertifikaları gibi çeşitli güvenlik önlemleri sağlar.

Cpanel Hosting
PHP SCRİPTR

Cpanel Hosting

Cpanel barındırma, cPanel kontrol panelini kullanan bir tür web barındırma hizmetidir.cPanel,web sitesi sahiplerinin barındırma hesaplarını ve web sitelerini kolayca yönetmelerini sağlayan Web tabanlı bir grafik kullanıcı arayüzüdür (GUI). cPanel hosting ile kullanıcılar, e posta hesapları oluşturmak, yazılım uygulamaları yüklemek, dosyaları yönetmek, verileri yedeklemek ve web sitesi trafiğini izlemek gibi çeşitli görevleri gerçekleştirebilir.

cPanel barındırma, kullanıcı dostu arayüzü ve kapsamlı özellikleri nedeniyle web sitesi sahipleri arasında popülerdir. Ayrıca web sitelerinin güvenliğini sağlamak için şifre koruması ve SSL sertifikaları gibi çeşitli güvenlik önlemleri sağlar. Ek olarak cPanel barındırma, çok çeşitli yazılım uygulamarı ve programlama dilleriyle uyumlu olduğundan, farklı ihtiyaçları olan geliştiriciler ve web sitesi sahipleri için idealdir. Genel olarak, cPanel barındırma, kapsamlı özellikler ve güçlü güvenlik önlemleri ile sorunsuz bir barındırma deneyimi isteyen web sitesi sahipleri için güvenilir ve kullanışlı bir seçenektir. Bu sayede işiniz kolaylaşır ve yapılan işten daha fazla verim almış olursunuz.

Ne İşe Yarar?

Site Yönetimi ile şifrenizi değiştirebilirsiniz.Bununla beraber FTB hesap sistemlerini yönetebilir, disk ve transfer kullanımınızı görüntüleyebilirsiniz.Online dosya yöneticisiyle tüm dosya işlemlerinizi yapabilme imkanı sunar. İnternet koruma sayesinde dosyalarınızı koruma altına alır. Mysgl veritabanları ekleyip silebilme imkanı sunar ve etkin bir şekilde yönetim desteği sunar. Bu sayede özel dosyalarınızı veya çalışmalarınızı güvenli bir şeklilde saklayabilirsiniz.