FireDate v1.0.2 – Android Arkadaşlık Evlilik Uygulaması İndir

FireDate uygulaması partnerleri ve sohbet toplulukları için komple bir android stüdyo projesidir. kullanıcılar onu çok eğlenceli ve heyecan verici bulacaklar. Android stüdyosu üzerine inşa edilmiş bu uygulama kesinlikle kullanıcıları çekecek premium özelliklere sahiptir. Kullanıcılar sohbet edebilir, çevrimiçi / çevrimdışı durumunu görebilir, beğenebilir, favori yapabilir ve profilini sorunsuz bir şekilde ziyaret edenleri görebilir.

FireDate v1.0.2 – Android Arkadaşlık Evlilik Uygulaması İndir
PHP SCRİPTR

Uygulama Google Firebase ile oluşturulmuş gerçek zamanlı sohbet özellikleri. Genel olarak herhangi bir sunucu maliyetini ödemenize gerek yok, sadece dağıtmanız gerekiyor ve Firebase'in tamamını halledecek. Ayrıca Playstore'da bu uygulamayı yürütmek için herhangi bir sunucu tarafı komut dosyası ve bunların tamamının eklenmesi gerekmez.

Uygulama Demosu – Demo uygulamasını indirip istediğiniz herhangi bir e-posta / şifre ile giriş / kayıt yapmak için lütfen Canlı Önizleme'ye tıklayın. Ve bu bilgilerin veri tabanında saklandığından ve saklandığından dolayı rastgele e-posta/şifre kullanmayı unutmayın. Ayrıca uygulama indirme oranlarından sonra yüklenmezse, tutulandaki galeri / dosyaların da açabilirsiniz.

Keyfini çıkar!

İNDİR             DEMO