Filebob v1.7.0 – Dosya Paylaşımı ve Depolama Scripti İndir

Filebob file sharing and storage platform, for single or multiple files. You can add files easily by dragging and dropping anywhere or clicking. upload progress is visible and intuitive and uploaded files can be previewed or downloaded and every file uploaded will have a specific URL that can share anywhere. the interface is completely responsive and easy to use, and the script has a SAAS version with pricing plans that you can set from the admin panel so you can start earning money from your customer’s subscriptions.

Filebob v1.7.0 – Dosya Paylaşımı ve Depolama Scripti İndir
PHP SCRİPTR

Tek veya birden çok dosya için Filebob dosya paylaşım ve depolama platformu. Dosyaları herhangi bir yere sürükleyip bırakarak veya tıklayarak kolayca ekleyebilirsiniz. yükleme ilerlemesi görünür ve sezgiseldir ve yüklenen dosyalar önizlenebilir veya indirilebilir ve yüklenen her dosyanın her yerde paylaşılabilen belirli bir URL’si olacaktır. arayüz tamamen duyarlı ve kullanımı kolaydır ve komut dosyasının, müşterinizin aboneliklerinden para kazanmaya başlayabilmeniz için yönetici panelinden ayarlayabileceğiniz fiyatlandırma planlarına sahip bir SAAS sürümü vardır.

Filebob file sharing and storage platform, for single or multiple files. You can add files easily by dragging and dropping anywhere or clicking. upload progress is visible and intuitive and uploaded files can be previewed or downloaded and every file uploaded will have a specific URL that can share anywhere. the interface is completely responsive and easy to use, and the script has a SAAS version with pricing plans that you can set from the admin panel so you can start earning money from your customer’s subscriptions.,

İNDİR          DEMO

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com