YetiShare File Hosting 4.5.5 – Mükemmel Profesyonel Dosya Upload Scripti

YetiShare File Hosting 4.5.5 – Mükemmel Profesyonel Dosya Upload Scripti

YetiShare File Hosting 4.5.5 – Mükemmel Profesyonel Dosya Upload Scripti
PHP SCRİPTR

YetiShare File Hosting 4.5.5 – Mükemmel Profesyonel Dosya Upload Scripti

YetiShare dosya barındırma komut dosyası. Kendi dosya barındırma web sitenizi çalıştırarak para kazanın. 2.200’den fazla kurulum. En iyi dosya barındırma komut dosyası, çoklu dosya yükleyici, üye alanı, yönetici alanı, genişletilebilir eklentiler ve daha fazlası.

Çok FileUploader
Aynı anda birden fazla dosya yükleyin. Yükleme ilerleme durumu ile saf HTML5 uygulaması, bu nedenle Flash’a güvenilmez. Parçalanmış yüklemeler.
Duyarlı tasarım
Mobil, tablet ve masaüstünden erişilebilir. YetiShare, kullanıcı cihazına bağlı olarak otomatik olarak yeniden biçimlendirilir.
Para kazan
Premium hesap yükseltmeleri için ücret ödeyerek gelir elde edin. 50’den fazla ödeme ağ geçidine erişim dahildir.
AdminArea
Kullanıcıları, dosyaları, dosya sunucularını, site yapılandırmasını ve daha fazlasını yönetmek için zengin yönetici alanına sahiptir. İndirilenleri oldukları gibi görüntüleyin.
ExternalFileServers
Yüklenen dosyaları saklamak için birden fazla harici dosya sunucusu kullanın. Herhangi bir uzak FTP sunucusu dosya sunucusu olarak kullanılabilir.
FileManager
Dosya yöneticimiz hızlı, esnek ve zengin özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Tam ekran modu, klasör görünümü, hızlı görüntüleme ve daha fazlası ile birlikte gelir.
Sürükle & DropUpLoad
Kullanıcı dosyalarını doğrudan yükleyiciye sürükleyip bırakabilir. Chrome gibi desteklenen bir tarayıcı gerektirir.
Uzaktan yükleme yapmak
URL’yi biliyorsanız dosyaları doğrudan harici sitelerden yükleyin. Dosyalar aktarılırken yüzde ilerlemesini görüntüleme.
RTLSupport
Arapça, Çince ve Farsça gibi RTL (Sağdan Sola) diller için tam destek. Mobil ve tablet sürümlerini içerir.
ThemeFramework
Komut dosyasının yönetici alanından temaları kolayca ekleyin. Temalar koddaki kendi klasörlerinde bulunduğundan yönetilmesi gerçekten kolaydır.
SocialNetworkSharing
Dosyaları Facebook, Twitter ve Google+ gibi popüler sosyal ağlarla paylaşın. E-posta ile gönderin veya doğrudan bir foruma gönderin.
XSendFileSupport
PHP yerine dosya indirmek için web sunucunuzu kullanarak performansı artırın. Apache’de XSendFile, NGINX’te XAccelRedirect.
DownloadManagers
Http kimlik doğrulama seçeneği sunan popüler indirme yöneticileri için destek. İndirme işlemlerini duraklatma ve sürdürme desteği.
FileStatistics
Her dosya için ayrıntılı istatistikler. İndirmeleri, yönlendirmeleri, ülkeleri, tarayıcıları ve işletim sistemlerini görüntüleyin.
PluginArchitecture
Eklenti kullanarak dosya yükleme komut dosyasını genişletin. Yeni ödeme ağ geçitleri, bir ödül programı veya bir medya aktarıcısı ve daha fazlasını ekleyin.
TranslationsModule
Komut dosyasını UTF-8 karakterlerini destekleyen herhangi bir ltr diline çevirin. Siteye dahil olan dil değiştirici.
UserRegistration
Kullanıcı kaydı ve üye alanı. Kullanıcılar dosyalarını yönetmek için bir hesap oluşturabilir. Klasör yönetimini içerir.
MaximiseStorage
Depolama maliyetlerinden tasarruf etmek için YetiShare mükerrer yüklemeyi saklamaz. Yalnızca ilk yüklenen dosya saklanır, kopyalar bağlanır.
DMCAReports
DMCA kaldırma taleplerini ortadan kaldırın. İlk gönderimle ilgili tüm bilgileri yakalamak için araçlar sağlıyoruz.
% 100 SourceCode
Kodun hiçbiri kodlanmamış. Komut dosyasında istediğiniz değişiklikleri yapabilmeniz için kaynak kodların tümüne sahipsiniz.
AdBlockerDetection
AdBlock Algılama özelliği, bir kullanıcı AdBlock etkinleştirilmişse dosya paylaşım sitelerine erişimi kısıtlamanıza olanak tanır.
Güvenli
IP kara listesi. Dosya türü kara listesi. Spam koruması. XSS ve SQL enjeksiyon saldırıları için harici olarak test edilmiştir.
Yüksek performans
Yüksek trafikli web siteleri için tasarlandı. Küçük javascript dosyaları, mümkünse ajax kullanımı, gereksiz veritabanı sorguları yok.
RegularUpdates
Diğer dosya barındırma komut dosyalarının aksine, geliştirme son derece proaktiftir. Özellik önerileri için forumda bir RFC listesi çalıştırıyoruz.
Tam destekli
Güncellemeler, herhangi bir satın alma işleminde 1 yıl boyunca dahil edilir. 1 yıl boyunca e-posta desteği. Foruma ömür boyu erişim.

Tüm modüller ve Eklenti son Güncelleme Dahil,

DEMO