Hugme v1.0- Android Görüntülü Konuşma -Arkadaşlık Scripti İndir

Hugme v1.0- Android Görüntülü Konuşma -Arkadaşlık Scripti İndir

Hugme v1.0- Android Görüntülü Konuşma -Arkadaşlık Scripti İndir
PHP SCRİPTR

Hugme v1.0- Android Görüntülü Konuşma -Arkadaşlık Scripti İndir

Hugme popüler tanışma iş modeli, Badoo tabanlı bir tanışma uygulaması yazılım çözümüdür. Kaynak koduna daha fazla ve yeni özellikler içeren klon komutlarını değiştirebilirsiniz.

Uygulama Özellikleri
Facebook / Google Entegrasyonu: Facebook / Google ile giriş yapmak hesapta çözülebilir hale getirir. Ayrıca kişisel olarak daha kişisel bir deneyim sunulmasına yardımcı olur.
Telefon:  Kullanıcılar Telefonla da kaydolabilir
Sesli Çağrı: Badoo klonumuz, Sesli çağrıları olan kullanıcılar arasında daha iyi iletişim kurmanın yolunu açar. Anında sesli aramalar yaparak ilişkinizi güçlendirin.
Görüntülü Arama:  Badoo klonumuzdaki görüntülü arama özelliği, kullanıcıların sevdikleriyle yüksek kaliteli yüz yüze konuşma yapmalarına yardımcı olur. Görüntülü sohbeti hızlı bir şekilde yürütmek için uygulama içi kamerayı kullanın.
Canlı Akış:  Badoo klonumuz, yayıncıların canlı videolarını saniyeler içinde basit adımlarla daha rahat bir şekilde yayınlamalarını sağlar. Dolayısıyla, canlı videolar daha fazla gecikme olmaksızın, anında yayınlanabilir ve içeriğine canlı akışla ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.
Beğen, Profili Reddet: Kullanıcılar, uygun bir eşleşme bulma hepsini tek tek profilleri beğenebilir ve reddedebilir
Kaydırma: Sola veya Aralıklı, sonuna kadar toplanan
Gerçek Zamanlı Sohbet: Bireysel profillerle eşleştirdikten sonra, bir kullanıcı Hugme'de kesintisiz konuşabilir ve sınırsız görüntü, mesaj vb .
Anlık Bildirim:  Kullanıcıların profillerini beğendiklerinde anında bilgilendirilirler. Anlık bildirimler öğrencilerin gelen bildirimlerini zaman bilgilendirmesini sağlar
Premium Özellikler:  Kullanıcılarınıza ek özelliklerle premium üyelik planları sunar ve böylece premium planları kullanarak daha fazla kullanıcıyla daha fazla gelir elde edin.
Konumu Değiştir: Badoo klonumuz, kullanıcıların yerlerini değiştirmelerine ve yeni eşleşmelerine veya başka bir bölgede yaşayan kişiler için arama yapmalarına olanak sağlar ve bu bilgilerin saklanma özelliklerini içerir.
İlgi çekici reklamlar admob
Kaydırma kartlarındaki admob reklamları
Boost: Boost, bölgenizdeki 30 dakika boyunca en iyi profillerden biri olmanıza izin verir. Bir maç için içeriği artırın – güçlendirirken 10 kata kadar daha fazla profili görüntüleyebilirsiniz.
Sizi Kimler Sevdiğine Bakın: Premium kullanıcıların beğenilenler özelliğine erişebilir.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

İNDİR                 DEMO